Kurumsal

Paslanmaz çelikte güvenilir partneriniz; Işın Lazer

Paslanmaz çelik endüstrisinde hızla yükselen Işın Lazer, sanayicilerin güvenilir tedarikçileri arasında yer alıyor. Sektörün önde gelen isimleri tarafından kurulan şirket, farklı alanlarda kullanılmak üzere paslanmaz çelik ürünleri işliyor ve sanayicilerin hizmetine sunuyor.

Yurt dışından ithal edilen paslanmaz çeliği modern teknolojiyle donatılmış tesislerinde işleyerek, mamul ve yarı mamul olarak hizmete sunmaktadır. Işın Lazer, çeşitli ülkelerden ithal ettiği  304, 316, 321, 430 kalitelerde paslanmaz çelik, sac, rulo, çubuk, profil, lama, köşebent ve fittings mamullerini  Türk sanayicisinin kullanımına sunar.

Teknolojideki gelişmelerin yanı sıra; sanayicilerin ihtiyaçlarını da yakından izleyen Işın Lazer, makine parkını sürekli yeniliyor. Şirket, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kapasiteli depolama ünitesiyle, sanayicilerin farklı ihtiyaçlarını, en hızlı biçimde karşılamayı amaçlıyor. Makine parkurunu paslanmaz çelik, sac bükümü, makas kesimi, lazer kesim üniteleriyle zenginleştiren Işın Lazer, servis ağını da sürekli genişletiyor.

Paslanmaz çelik ürünlerinin kullanım alanı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürekli olarak genişlerken; Işın Lazer yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla sanayicilere yeni kapılar açıyor, yeni ürünler sunuyor. Petrokimya, denizcilik, tekstil makinaları, otomotiv  sanayi, gıda, endüstri ve endüstriyel makina, sanayi olmak üzere geniş bir yelpaze için üretim yapan Işın Lazer, sanayiciler için hammadde tedarik aşamasından mamul ve yarı-mamul üretimine kadar tüm alanlarda çözümler getiriyor.

Yenilikçi bir yönetim ve hizmet anlayışını temsil eden Işın Lazer’in en önemli ilkesi; koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Işın Lazer’de hizmet kalitesinin yüksekliği ve sürekliliği, toplam kalite yönetimi sistemimizin vazgeçilmez parçasıdır.